Blog

В жовтні 2017 сайти без SSL можуть втратити позиції в Google

Пошукова система Google в 2017 році почала позначати сторінки сайтів без HTTPS як небезпечні для відвідувачів. Також зявилась інформація про те, що незабаром у жовтні 2017 рока сайти без SSL сертифіката можуть втратити свої позиції в Google. Тому тим власникам сайтів, які ще не перевели свої інтернет-ресурси на безпечний протокол зєднання, просто необхідно зробити це якнайшвидше.

Що ж таке HTTPS? HyperText Transfer Protocol Secure — це безпечний розширений протокол http з ключем шифрування для передачі даних або гіпертексту, прикладом гіпертексту є веб-сторінки — документи HTML.

HTTPS не є окремим протоколом. Це звичайний HTTP, який працює через шифровані механізми SSL і TLS. SSL (secure sockets layer) — набір правил з більш безпечним зв’язком, які регламентують застосування шифрувальних (криптографічних) перетворень і алгоритмів в інформаційних процесах. TLS (Transport Layer Security) — протокол, який заснований на специфікації протоколу SSL версії 3.0. Хоча імена SSL і TLS взаємопов’язані і по суті аналогічні, вони все-таки мають відмінності, через те, що кожен описує іншу версію протоколу.

Перехід на HTTPS дає переваги для повнофункціональної роботи Вашого ресурсу, а саме:

Протокол https забезпечує шифрування переданої інформації.

Починаючи з 2014 наявність https на сайті для Google є чинником ранжування і ті ресурси, які мають безпечне з’єднання, підвищуються в рейтингу.

Як вже і писалося вище, починаючи з 2017 року браузер Google Chrome версії 56 почав позначати HTTP-сайти, які передають особисті дані відвідувачів, як «небезпечні».

Для того, щоб підключити захищене з’єднання, необхідно підключити SSL сертифікат.

Ви можете підключити безкоштовний SSL від Let’s Encrypt. Переваги SSL-сертифіката від Let’s encrypt зрозумілі: його може отримати кожен і при цьому безкоштовно. Установка сертифіката практично автоматизована і абсолютно безпечна, в тому числі, доступна на багатьох  хостингах наприклад тут. Але термін його дії 90 днів, а далі потрібно стежити за оновленнями.

Крім цього виду існують ще й платні SSL-сертифікати різних видів. Подібні рішення підходять для проектів, яким необхідна додаткова безпека, наприклад, інтернет-магазини, де користувачі вводять дані своїх карт або інші особисті дані.

Купівля SSL будь-якого виду і перехід на безпечний протокол з’єднання HTTPS забезпечить Вашому сайту не тільки довіру від пошукової системи Google, але і довіру від користувачів, а це найголовніше.

Тому попіклуйтесь про безпеку Вашого сайту і про його позиції в одній із найбільш популярних пошукових систем Google.

Related Posts

You may like these post too

В США была проведена очередная церемония вручения Шнобелевской премии

Платформа на автовышке — что это такое?

Добавить комментарий

it's easy to post a comment